O nas

Shadow Broker

* * * * * * *

Nie chcemy być dobrzy. Nie chcemy być nawet wspaniali. Chcemy być najlepszym serwisem o Mass Effect w Polsce!

Naszą ideą jest zapewnienie fanom uniwersum Mass Effect godnego tej serii miejsca w polskim internecie. Śledząc wszelkie interesujące nowinki i informacje, dbamy o to aby nasi czytelnicy mieli dostęp do wiarygodnego i rzetelnego źródła informacji. Zwracamy uwagę na wszystko co jest bezpośrednio lub pośrednio związane z Mass Effect – świadomość tego, że mogliśmy pominąć coś istotnego jest dla nas zniewagą. W końcu pracujemy dla samego Handlarza Cieni, a ten jak wiadomo nie toleruje porażek!

Nie tylko aktualności są w cenie. Zbierając informacje z zaufanych źródeł, rozbudowujemy naszą bazę danych, gdzie zawarte są najważniejsze informacje m.in. o postaciach czy rasach. Dzięki temu już nie będziesz zaskoczony słysząc od swojego znajomego: „wiedziałeś, że Miranda ma 35 lat a quarianie zęby?!”. My to wiemy, Ty też możesz.

Przeglądając materiały, przekonasz się ile tracisz nie zapoznając się z danym tytułem. Pamiętaj, że Mass Effect to nie tylko gry, ale także książki i komiksy. Dzięki nim zgłębisz historię tego świata oraz poznasz wydarzenia i wątki fabularne o których w grze tylko się wspomina! Losy komandor/a Shepard/a nie są jedynymi, które przeplatają galaktykę (choć nie zaprzeczamy, że trudno o ciekawsze 😉 ). Uniwersum te ma ogromny potencjał – dziwię się jeszcze, że nie ma własnego serialu, klocków lego czy płatków śniadaniowych.

Nie zapominajmy także o dziale pliki, gdzie umieszczamy patche czy przydatne narzędzia do gry. Tudzież zaznaczam, że nie popieramy piractwa, łamania praw autorskich czy innych nielegalnych praktyk – takich materiałów tutaj nie chcemy. Dla graczy zainteresowanych nutką świeżości dodaliśmy działy modyfikacje, w których każdy znajdzie coś dla siebie!

Serwis jest tworzony przez fanów dla fanów. Także od Was może zależeć jakie treści w nim będziecie mogli poznać. Jeżeli znajdziesz gdzieś ciekawą informację, artykuł, nasz błąd czy zwykłe przeoczenie (jesteśmy tylko ludźmi, a przynajmniej większość z nas) możesz z łatwością zgłosić to poprzez nasz formularz kontaktowy. Rozpatrzymy Twoją wiadomość i poinformujemy o podjętych przez nas krokach 😉

PS Treści zawarte w naszym serwisie udostępniane są na licencji CC-BY-SA, tak więc jeżeli masz, względem nich, jakieś poważniejsze zamiary (kopiowanie, rozpowszechnianie) pamiętaj o linku zwrotnym!

Liczymy na Was i Wasze wsparcie abyście Wy mogli w pełni liczyć na nas.

XO XO XO XO

Robert „Venydar” Goniszewski,
Agent Handlarza Cieni Trzeciego Poziomu
z ekipą

Powered by WordPress and MagTheme

© 2022 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.