Dzień N7… 2023

Dziś 7 listopada, więc, jak co roku przez ostatnich 11 lat, Dzień N7. Oprócz standardowych podziękowań od zespołu BioWare dostaliśmy… No właśnie.

Z pełnią treści opublikowanych z okazji tegorocznego dnia N7 możecie zapoznać się tutaj. Poniżej zaś – wiadomość od producenta serii, Mike’a Gamble.

Czołem wszystkim!

Każdego 7 listopada wszyscy – twórcy, superfani, zwykli fani i tak jakby fani – świętują (i spekulują!) z powodu gier, historii i społeczności, dzięki którym seria Mass Effect jest wyjątkowa. To dowód na długotrwałą popularność tego uniwersum i zamieszkujących je postaci. Po jedenastu latach dni N7 i szesnastu latach Mass Effect marka nadal inspiruje nasz zespół i każdego dnia daje nam możliwość tworzenia kolejnych przygód. Niezależnie od tego, czy jest to jedna z wielu osób, będąca z serią od samego początku, czy też ktoś, kto niedawno dołączył do BioWare, wszyscy mamy niesamowite szczęście, że możemy urzeczywistnić tę przyszłość.

Ten proces jest zarówno satysfakcjonujący, jak i wymagający. Przez lata zadawaliśmy sobie wiele z tych samych pytań, które wy sami nam zadawaliście! Co się stało ze wszystkimi, których znacie i kochacie w tych grach? Kto naprawdę zginął? Kto z kim doczekał się dzieci? Jak brzmi kwilenie dziecka volusa? A co z galaktykami? I te zakończenia! Co do diaska stało się z naszą uczoną asari pełniącą obowiązki Handlarza Cieni? Co z S… Nieważne, wiecie o co chodzi. Oczywiście są też odpowiedzi na te pytania, ale musicie poczekać, by je poznać. A wszystko, co ujawnimy, nie będzie łatwe do znalezienia, zgodnie z tradycją #N7Day.

Ale serio… Dziękujemy. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co możemy zrobić dzięki wam. Podchodzimy do przyszłości tego uniwersum z wdzięcznością i głębokim szacunkiem. Z szacunkiem dla was – społeczności. Szacunkiem dla waszej miłości i poświęcenia. Szacunkiem dla historii i opowieści stworzonych przez was i dla postaci, które kochacie. I z szacunkiem dla przyszłości, bo mamy możliwość zrobić coś wielkiego i wspaniałego – dla was.

Do następnego razu… I wesołego Dnia N7!

—Mike Gamble, Dyrektor marki i producent wykonawczy serii Mass Effect

Oprócz tego na oficjalnym kanale Mass Effect w serwisie YouTube zamieszczono pierwszy od 1061 dni materiał związany jest z nadchodzącą odsłona serii. Jeżeli jakimś cudem jeszcze nie widzieliście tego materiału – umieszczam go poniżej:

I to by było na tyle… Czy to wystarczy, żeby wywołać ekscytację fanów?

Aktualizacja (08.11): Też macie wrażenie, że wykorzystany utwór jest dziwnie znajomy? Jeśli tak, to pewnie dlatego, że pochodzi on z Mass Effect 3 – a dokładnie z misji Trawers Attykański: Oddział krogan, gdzie przygrywa ten utwór.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Powered by WordPress and MagTheme

© 2022 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.