Pobudka

Dzisiejszy news będzie nieco bardziej w charakterze blogowym, ale cóż, trzeba by wyjaśnić, co tak na prawdę dzieje się na stronie… otóż NIC.

I teoretycznie mógłbym na tym skończyć, ale nie takie są plany…

Możliwe, że przespałem pewne doniesienia i pogłoski. Gdy w styczniu 2021 w przypływie sentymentu i motywacji postanowiłem reaktywować ten serwis, zupełnie nie spodziewałem się, że pojawi się Mass Effect: Edycja Legendarna oraz że pojawią się pierwsze wzmianki o kolejnej odsłonie serii. Uznałem wtedy, że po prostu muszę to pociągnąć dalej. Problem w tym, że po prostu nie podołałem postawionym przez siebie celom, ale…

Pogadajmy

Być może niektórzy z Was tęsknią za forum dyskusyjnym, które niegdyś funkcjonowało obok Shadow Brokera. Z pewnością znajdzie się kilka wątków, które zostały nieco lepiej zapamiętane przez starych użytkowników. W moim przypadku jeden z najlepiej zapamiętanych wątków to „Spoilerownia”, która z czasem okazała się królestwem użytkowniczki kryjącej się za pseudonimem ultraviolence (którą pozdrawiam). Niestety… było, minęło. Wydaje mi się, że forum w tamtej formie już się nie sprawdzi – zwłaszcza, że choćbym nie wiem jak się starał, nie posiadam żadnej jego kopii. Wersja zachowana w Wayback Machine też zostawia wiele do życzenia.

Być może mamy jednak szansę na stworzenie pewnej współczesnej hybrydy. Ci z Was, którzy nieco uważniej śledzą, czy na stronie są zmiany, pewnie zauważyli, że w belce pod logo zniknął nieczynny odnośnik do forum. W jego miejscu pojawił się odnośnik do naszego Discorda, na który serdecznie Was zapraszam.

Ale co dalej?

Jedno wiem na pewno – sam tej strony nie pociągnę. Z drugiej strony nie mogę też przerzucić wszystkiego na Wadera, który w ostatnim czasie jako jedyny cokolwiek robił przy stronie. Postaram się być nieco bardziej zaangażowany w jej funkcjonowanie i wreszcie doprowadzić ją do nieco bardziej użytecznego stanu. Jak wyjdzie? Asekuracyjnie powiem tylko – czas pokaże 😉

Na koniec mam tylko pytanie: Czy chcielibyście pewnej formy podsumowania nieopublikowanych tutaj wątków (jak chociażby Dzień N7)?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Powered by WordPress and MagTheme

© 2022 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.