Podsumowanie N7 Day, nowy plakat i powracający dodatek!

Za nami tegoroczne N7 Day, które przyniosło… no niewiele.

Oczywiście wśród szumu, oczekiwań i pewnego niedosytu niektórych internautów znalazło się kilka rzeczy, na które faktycznie warto zwrócić uwagę. I w ten oto sposób dwa dni później zabieramy Was na szybkie podsumowanie tego co się wydarzyło. W związku z tym w rozwinięciu newsa postaramy się przybliżyć te najciekawsze.

BioWare podsumowało wybory podjęte w Edycji Legendarnej

Dane zostały przedstawione w formie infografiki, które możecie zobaczyć poniżej:

Bardzo fajnym akcentem jest to, że nie sprowadzono tego podsumowania do pokazania różnić w ilości graczy, którzy wybierali ścieżkę idealisty lub renegata ale skupiono się na mniej oczywistych wyborach. Niemniej jednak wydaje nam się, że przedstawione tutaj wartości nie są zaskoczeniem. Czy zgadzacie się z nami? Zapraszamy do komentarzy.

Meer i Hale o nagrywaniu dialogów.

Serwis Polygon przeprowadził wywiad z Markiem Meerem oraz Jenniffer Hale, których doskonale znamy jako głosy – odpowiednio pana i pani Shepard. W wywiadzie skupiono się na spostrzeżeniach aktorów dotyczących udziału w tak rozległym projekcie oraz odczuciach, które im towarzyszyły podczas nagrywania dialogów dla renegata i idealisty. Z treścią wywiadu możecie się zapoznać klikając w ten link.

Nowy plakat kolejnego Mass Effecta.

Na koniec obchodów dnia N7 opublikowano nowy plakat, który przypomina, że kolejny Mass Effect jest w produkcji. Na wspomnianym plakacie możemy zauważyć statek oraz kilka postaci zmierzających w kierunku krateru… Warto mu się przyjrzeć bo jeżeli spojrzymy na całość możemy zobaczyć pewne znajome kształty (np. głowę Getha).

 

Twórcy modów na szczycie.

Cóż za sucha gra słów… Przejdźmy więc do sedna. Jak pewnie pamiętacie, w Edycji Legendarnej zabrakło drugiego dodatku fabularnego do pierwszego Mass Effecta – Stacji Szczyt. Cała sytuacja uzasadniana była uszkodzeniem plików źródłowych. Ostatecznie nie marnując czasu na odtworzenie braków zdecydowano się wydać pakiet w znanej nam formie. Okazuje się jednak, że gdzie twórcy gry się poddają – wkraczają twórcy modów, którym udało się przenieść zawartość dodatku (i nieco więcej) do odświeżonej wersji gry.

Oczywiście nie obyło się bez pewnych modyfikacji, które obejmują odświeżenie i poprawienie tekstur i lokacji w dodatku. Wśród poprawek i modyfikacji wymienić można poprawki w udźwiękowieniu dodatku, poprawione kolizje oraz usunięto problem, który w pewnych okolicznościach mógł uniemożliwić ukończenie trybu przetrwania. Stronę dodatku w serwisie NexusMods znajdziecie tutaj.

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Powered by WordPress and MagTheme

© 2022 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.