Nadal działamy!

Od dłuższego czasu nie zamieściliśmy żadnego wpisu. Nie oznacza to jednak, że strona umarła. Aktualnie na scenie Mass Effect mamy do czynienia z pewną stagnacją, która wydaje się być typowa dla okresu pomiędzy zapowiedzią a uruchomieniem maszyny marketingowej przed wydaniem nowego tytułu. Aktualnie pojawiające się w Internecie treści to przede wszystkim materiały wspominkowe, zapisy rozgrywki z wydanego w maju Mass Effect: Legendary Edition oraz teorie i prace fanów.

W rozwinięciu newsa pochylimy się nieco nad tym co się wydarzyło ostatnim czasie a na sam koniec pozostawiliśmy naszą prośbę.

Zakończenia Mass Effect 3 – historia wreszcie opowiedziana:

Byli pracownicy BioWare w wywiadzie dla People Make Games opowiedzieli historię pracy nad zakończeniem trylogii ze swojej perspektywy. Poruszono tematy związane z reakcją fanów, nastrojami zespołu oraz jak zmieniały się zakończenia.

Wspomniany materiał możecie obejrzeć poniżej:

Fan Mass Effecta pochwalił się obrazem, który dostał na urodziny.

Użytkownik reddita carbonunit357 otrzymał w prezencie urodzinowym obraz z Normandią SR-2 zbliżającą się do Cytadeli. A jak obraz powstawał możecie zobaczyć tutaj (uwaga – jest trochę głośno).

For my Birthday, my family commissioned an oil painting from a local nerd artist. I’m in love with it!

Prośba Handlarza Cieni

I na koniec wspomniana wcześniej prośba. Jeśli jest wśród Was osoba, która rozumie Discorda od strony zarządzania serwerem/pokojami i chciałaby użyczyć swojej wiedzy Handlarzowi Cieni to zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub przez nasz fanpage.

PS. Za 2 tygodnie wypada 7 listopada a to oznacza Dzień N7 – nie spodziewamy się wiele ale szansa na zobaczenie kilku nowych grafik koncepcyjnych jest.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Powered by WordPress and MagTheme

© 2022 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.